Červencové ceny jsou tu. Nejvýhodnější ceny v roce.

Doprava po celé ČR zdarma

Zákaznická linka

604 22 88 55

PO-ČT 7:30 - 16:00, PÁ 7:30 - 15:00

Zadejte PSČ a získáte lepší ceny pro váš region

České peletky se stávají stále populárnější volbou díky vysoké kvalitě, spolehlivosti a regionální dostupnosti, což přispívá k udržitelnému vytápění a podpoře místního hospodářství.

Odpověď je velice jednoduchá: ...špičková kvalita!

Dřevěné pelety jsou podle kvality rozděleny do třech tříd A1, A2 a B (viz. Kvalita pelet). Drtivá většina českých pelet je nejen prvotřídní kvality A1, ale navíc je tato kvalita garantována mezinárodním certifikátem kvality ENplus, který se požívá ve více než 40 státech světa. Přibližně 50% všech vyrobených pelet v těchto zemích získalo uvedený certifikát. V České republice již v roce 2017 získalo nejvyšší certifikát kvality ENplus A1 – 96% pelet! Z tohoto pohledu patří výrobci českých certifikovaných pelet mezi skutečné "premianty".

O tom, že jsou české peletky na topení velice kvalitní svědčí i fakt, že je o ně velký zájem v západní Evropě. Dvě třetiny české produkce se vyváží, a to zejména do těchto států:

Itálie 50% (exportovaného množství)
Rakousko 30%
Německo 20%Díky uvedeným skutečnostem je Česká republika považována v odborných kruzích za peletovou velmoc.

Na druhou stranu, chybějící množství dřevních pelet je nahrazováno dovozem pelet z východní Evropy, u kterých již tato kvalita garantovaná není.

S potěšením však můžeme konstatovat, že v našem internetovém obchodě si po většinu roku můžete vybrat ze široké nabídky prvotřídních českých pelet A1. Je na každém zákazníkovi, kterou konkrétní značku si vybere, vždy však bude mít nejvyšší kvalitu garantovanou mezinárodním certifikátem ENplus.

Dřevěné pelety z naší nabídky

Přihlášení zákazníka


Registrovat se Zapomenuté heslo
Zavřít Přihlásit
Probíhá načítání polohy ...
Aplikuje se kupón ...