Květnové ceny jsou tu. Nejvýhodnější ceny v roce.

Doprava po celé ČR zdarma

Zákaznická linka

604 22 88 55

PO-ČT 7:30 - 16:00, PÁ 7:30 - 15:00

Zadejte PSČ a získáte lepší ceny pro váš region

Vítejte v našem světě dřevěných pelet!

Jako ryze česká společnost se věnujeme poskytování odborného poradenství a zajišťujeme prodej a distribuci prvotřídních dřevěných pelet přímo až k Vašim dveřím. Již přes deset let se snažíme, abyste si z pohodlí domova mohli vybrat z naší široké nabídky a zároveň abychom Vám pelety doručili až domů, a to i v případě velkých zásilek.

Kvalita, která mluví sama za sebe

V naší nabídce najdete převážně produkty od předních českých výrobců – více než 90 % naší nabídky tvoří právě tyto pelety. Zvláště hrdí jsme na pelety třídy A1 s certifikací ENplus. Tyto pelety reprezentují absolutní špičku na trhu. Jsou ideální pro použití v moderních automatických kotlech, které najdete v mnoha domácnostech. Certifikace ENplus, uznávaná ve více než 40 zemích po celém světě, je zárukou jejich výjimečné kvality.

České pelety jsou vysoce ceněné nejen doma, ale také v zahraničí – dvě třetiny produkce směřují na export, zejména do Itálie, Německa a Rakouska. Je to důkazem toho, jak jsou české produkty uznávané a vyhledávané. Proto se můžete spolehnout, že v naší nabídce naleznete především ty nejkvalitnější české pelety s označením ENplus A1. Více se o kvalitě dřevěných pelet můžete dočíst v našem magazínu.

Profesionálové na svém místě

Odpovědi na Vaše otázky kdykoliv. Potřebujete poradit ohledně dřevěných pelet nebo doručení? Naše zákaznická linka (604 22 88 55) a emailová podpora (info@drevenepelety.cz) jsou tu pro vás. Náš tým zkušených odborníků je připraven pomoci s jakýmkoliv dotazem.

Prohlédněte si náš Magazín

Chcete vědět více? Naše online platforma nabízí bohaté informace o dřevěných peletách, jejich výrobě a identifikaci kvality.

Naši specialisté Vám rádi poskytnou nejrůznější informace a pomohou s výběrem nejvhodnějších pelet. Pokud byste se však ale raději nejdříve seznámili s celou problematikou sami, pak navštivte náš „Magazín“, který je skvělým zdrojem odborných a vyčerpávajících informací o dřevěných peletách.

Co můžete v magazínu například najít?

V našem „Magazínu“ pak najdete řadu dalších užitečných informací, zajímavostí a tipů, týkajících se vytápění dřevěnými peletami.

Spokojený zákazník je naší alfou

Snahou všech našich zaměstnanců vždy bylo a je, aby si zákazníci mohli vybrat z široké nabídky vysoce kvalitních dřevěných pelet a zboží jim bylo rychle a v pořádku doručeno až domů.

Snahou všech našich zaměstnanců vždy bylo a je, aby si zákazníci mohli vybrat z široké nabídky vysoce kvalitních dřevěných pelet a zboží jim bylo rychle a v pořádku doručeno až domů.

Těšíme se na Vás!

Tým pracovníků OPTIMTOP s.r.o.

Přihlášení zákazníka


Registrovat se Zapomenuté heslo
Zavřít Přihlásit
Probíhá načítání polohy ...
Aplikuje se kupón ...