JARNÍ AKCE: nakupujte topivo za výhodné mimosezónní ceny!

Doprava po celé ČR zdarma

Zákaznická linka

604 22 88 55

PO-ČT 7:30 - 16:00, PÁ 7:30 - 15:00

Zadejte PSČ a získáte lepší ceny pro váš region

storage/files/sources/images/products/p355_01_middle.jpg

Množstevní slevy

Momentálně nedostupné

Dřevěné pelety PREMIUM PELLETS ENplus A1, smrk, 15 kg

Jedno balení smrkových certifikovaných pelet PREMIUM PELLETS ENplus A1 je určené zejména k otestování a vyzkoušení před zakoupením celé palety.

 

Cena zboží je včetně dopravy.

 

České certifikované smrkové pelety PREMIUM PELLETS ENplus A1 si oblíbili majitelé kotlů a kamen vyžadující garantovanou nejvyšší kvalitu. Jedná se o vysoce hodnotné palivo, které je zárukou optimálního využití topného zařízení. Pelety PREMIUM ENplus A1 jsou charakteristické vysokou výhřevností, nízkým obsahem popele, ekologickým provozem a současně velmi příznivou cenu. Tyto prémiové ekologické pelety jsou vyráběné tradičním způsobem na moderní automatické výrobní lince a jsou určeny pro použití v automatických kotlech a kamnech přizpůsobených topení peletami.

Pelety jsou určeny pro použití v automatických kotlech a kamnech přizpůsobených topení peletami. Pelety PREMIUM PELLETS ENplus A1 neobsahují žádná chemická pojiva nebo jiné znečišťující látky. Při použití pelet se řiďte instrukcemi k provozování konkrétního topného zařízení. Malé množství popele, které při hoření vznikne, lze použít jako účinné zahradní hnojivo.

Pelety jsou zabalené do PE obalu. Ten brání proniknutí atmosférické vlhkosti a současně umožňuje čistou a bezprašnou manipulaci při skladování i samotném topení. Dřevěné pelety skladujte v suchu a nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Průměr:  6 mm
Dřevní hmota:  čisté smrkové dřevo
Výhřevnost:  ≥ 16,6 MJ/kg (4,6 kWh/kg)
Obsah vody:  ≤ 10%
Popelnatost:  ≤ 0,7%
Certifikace:  ENplus A1
Hmotnost balení:  15 kg/pytel
Probíhá načítání polohy ...
Aplikuje se kupón ...