Doprava po celé ČR zdarma

Zákaznická linka

604 22 88 55

PO-ČT 7:30 - 16:00, PÁ 7:30 - 15:00

Zadejte PSČ a získáte lepší ceny pro váš region

Dřevěné pelety CAMELLOT PREMIUM ENplus A1, smrk, 525 kg - foto 1
Produkt byl vyřazen z nabídky a nelze ho již objednat.

Dřevěné pelety CAMELLOT PREMIUM ENplus A1, smrk, 525 kg

Pelety CAMELLOT PREMIUM ENplus A1 jsou z české produkce. Surovinou pro výrobu jsou pouze čisté smrkové piliny. Pelety jsou certifikované, proto se jedná o vysoce kvalitní topivo. Pelety CAMELLOT PREMIUM ENplus A1 mají výbornou výhřevnost, kvalitní slisování a současně nízký obsah popele (max. 0,7 %). Zajišťují velmi kvalitní spalovací proces a umožňují přesnou regulaci tepelného výkonu při zachování maximální čistoty a ekologie spalovacího procesu. Nízký obsah popele je dán tím, že pelety jsou vyrobené pouze z kmenového dříví a neobsahují kůru a další příměsi.

Pelety jsou vhodné především do automatických kamen a kotlů, které jsou určeny pro topení peletami. Pelety CAMELLOT PREMIUM ENplus A1 jsou vyrobeny bez chemických pojiv a neobsahují žádné znečišťující příměsi, které zkracují životnost kotle. Požadovanou pevnost po slisování zajišťuje přírodní látka Lignin obsažený ve dřevě. Při použití pelet je nutné řídit se návodem výrobce topného zařízení. Zbylý popel je možné použít jako výborné zahradní hnojivo.

Pelety jsou plněny do plastových perforovaných pytlů po 15 kg. Dřevní pelety neabsorbují vzdušnou vlhkost, ale nesmí přijít do přímého kontaktu s vodou! Chlad a přirozená vzdušná vlhkost peletám nevadí. Nejvhodnější je skladovat pelety v suchých a větraných prostorech. Při správném skladování si uchovají své vlastnosti i několik let.

Dřevěné palety jsou zahrnuty v ceně produktu a zákazník si je může ponechat.
Dřevní hmota:  čisté smrkové odkorněné dřevo
Průměr:  6 mm
Obsah vody:  ≤ 10%
Výhřevnost:  16,5 MJ/kg
Popelnatost:  ≤ 0,6 %
Hmotnost balení:  15 kg / pytel
Počet ks na paletě:  35 pytlů
Hmotnost palety:  525 kg

Informace k doručení zboží na paletách

Palety převezeme po zpevněné ploše na krátkou vzdálenost, ale vzhledem k vysoké hmotnosti palet (až 850 kg) jsou zde určitá omezení.

Informace o dopravě

nákladní auto s hydraulickým čelem

Informace o dopravě

převoz ručním paletovým vozíkem

VHODNÝ POVRCH: asfalt, beton, dlažba

NEVHODNÝ POVRCH: tráva, štěrk, písek, šikmá plocha (i mírný svah)

Pokud nelze použít paletový vozík pro převoz palet, řidič tuto paletu složí na nejbližší vhodné místo a další manipulaci se zbožím z palety si musí zajistit zákazník svépomocí.

Probíhá načítání polohy ...
Aplikuje se kupón ...